toplu sms paneli özellikler

TOPLU SMS PANELİ
=
VATANSMS

VatanSMS, Toplu SMS Paneli veya Mobil Uygulama üzerinden gelişmiş gönderme seçenekleri ile mesaj yollamak çok kolay. Hazır sistemlere sms modülü ekleyerek veya gelişmiş API seçenekleri sayesinde kolay entegrsayon ile mesajlarınızı otomatikleştirin.

500 WhatsApp Kredisi Okundu Onayı Linki (1 Aylık) 250 SMS Kredi 500 SMS Kredi İlk alıma özel %10 indirim 1000 WhatsApp Kredisi SMS Ret linki (1 Aylık) 250 SMS Kredi

Bugün Çok Şanslısınız!!!!

Hediyenizi kazanmak için
Ödül çarkını hemen çevirin.

- Çarkı yalnızca bir kez çevirebilirsiniz
- Kazandığınız ödül hemen tanımlanır
- Uzman ekibimizden en uygun teklifi alın
- Hediye çarkı yeni abonelerimize özeldir

Tebrikler!

Ödül
Kazandınız

Şimdi kullanın - Ücretsiz

Tebrikler!

Ödül
Kazandınız

Lütfen İletişim Bilgilerinizi Giriniz:

Tebrikler!

Ödül talebiniz tarafımıza ulaştı. Tanımlama ve sizleri bilgilendirme amaçlı, mesai saatlerimiz içerisinde (09:00-18:00) destek uzmanımız sizinle iletişime geçecek.

VatanSMS'te
Hepsi Bir Arada
SMS Paneli

Hem toplu mesaj gönderimi, hem de yasal SMS ret imkanı, hepsi tek çatı altında ve üstelik en uygun fiyatlı sms paketleri ile. Siz de VatanSMS'in kolaylıklarından faydalanmaya başlayın.
Reklam, tanıtım, özel gün (bayram, kandil..), bilgilendirme, duyuru, telefon doğrulama ve üyelik işlemlerinizi VatanSMS ile kolayca planlayabilir ve gönderebilirsiniz. İşte işlem yapmak bu kadar kolay.

toplu sms hizmeti
müşteri temsilcisi desteği
Müşteri Temsilcisi

Sorularınız veya yardıma ihtiyacınız olduğunda bir uzman ile iletişime geçin. Tüm kullanıcılarımız ücretsiz destek alırlar.

anlık raporlama
Anlık Raporlama

Mesajlarınızın anlık durumlarını kontrol edin. Kampanya geçmişlerini, teslimat raporlarını ve daha fazlasını görüntüleyin.

okundu linki
Okundu Linki

SMS gönderimlerinizde isteğe bağlı olarak ekleyeceğiniz Okundu Linki ile önemli ve okunduğundan emin olmak istediğiniz durumlarda bu linke tıklayan kişiler mesajınızı okuduklarına dair onay verirler ve siz de kolayca takip edebilirsiniz.

sms gönderme araçları
SMS Araçları

Mesaj ön izleme, hazır şablonlar, ileri tarihli planlama, gibi araçlarla hedeflenen kampanyalar yürütün.

kurumsal sms

VatanSMS
Kurumların Dijital Dostu

VatanSMS her platformda size kullanım kolaylığı sağlıyor. İster web panelimize bilgisayar üzerinden erişim sağlayın ister mobil uygulamamızdan erişin, her an elinizin altında ve işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı.
Mobil pazarlamada izinli veritabanı ve otomatik kara liste ile yönetmelik ve yasalar karşısında kendinizi VatanSMS ile güvenceye alın.

sms api-türkiye
Toplu SMS API Sistemi

Güçlü API Hizmetimiz ile tüm işlemlerinizi api ile yapabilir ve güvenle entegrasyon sağlayabilirsiniz.

sms modül ve eklenti entegrasyonu
Eklentilerle Entegrasyon

SMS hizmetini CRM ve e-Ticaret sistemleriniz ile entegre etmek için modüllerimizi ve eklentilerimizi kullanın.

hızlı sms gönderimi
Hızlı Gönderim

SMS kampanyalarınız veya duyurularınız saniyede 200-500 mesaj hızında gönderilir.

dinamik sms
Dinamik SMS

Alıcının adını,soyadını ekleyin, sadakat programı bonusları sunun, bir abonenin doğum günü hediyesi olarak indirim yapın ve çok daha fazlasını yapın.

VatanSMS
Şeffaf Yönetim

VatanSMS Mesaj paketleri ile tüm kullanıcılarınızı, müşterilerinizi ve yeni potansiyel bulmak adına gönderimler yapabilirsiniz. Duyuru ve bilgilendirmeler ile sağladığınız kazançların yanında şeffaf bir şekilde tüm gönderilen mesajları anlık raporlayabilir. Oluşturduğunuz kampanyaların başarısını rakamsal olarak her an görüntüleyebilirsiniz. Belirli bir kullanım süresi olmadan mevcut paketlerinizi ihtiyaç anında kullanabilir ve süreaşımı gibi konular ile uğraşmazsınız. İşte VatanSMS'i kullanmak bu kadar basit ve hizmet almak bu kadar güzel!

şeffaf yönetim
çoklu dil desteği
Dil Desteği

Unicode özelliğimiz ile dünyadaki her dilde mesaj göndermenizi sağlıyoruz.

başlıklı sms
Başlıklı SMS

Başlıklı Mesaj firmanıza kurumsal bir kimlik sağlar ve alıcıya güven verir. Bireysel adınız veya firma adınız abaşlık olarak tanımlanıp gönderim yapabilirsiniz.

numaralı sms gönderme
Numaralı SMS

Firma veya Bireysel başlık ile gönderim yapmayı tercih etmeyen kullanıcılarımız için 0850 ile başlayan bir numara tahsis edilir ve başlık olarak bu numara alıcı ekranlarında görünür.

toplu sms mobil uygulaması
Mobil Uygulama

Mobil uygulama ile SMS portalımız her an cebinizde. Ücretsiz sunduğumuz uygulama ile rehberinizi kişilerinize ekleyebilir ve onlara başlıklı mesaj gönderebilirsiniz.

Nerede olursanız olun, SMS kampanyası için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikler burada ve bir arada.