yardım ikonu

OTP
SMS

VATANSMS - OTP SMS (One Time Password) güvenlik ve giriş doğrulama amacıyla kullanılan, tek kullanımlık şifre/parola SMS’leridir. Web sitesi, mobil uygulama girişlerinde, şifre yenileme veya şifre hatırlatma gibi işlemlerde güvenlik teyidi için kullanılır.

yardım ikonu
müşteri takibi yapın

VATANSMS 1:1 KANAL
Özel OTP SMS

Alıcıya sadece 1-2 saniye içerisinde VatanSMS özel kanal ile OTP SMS ile şifre/parola veya giriş doğrulama mesajları yollayın. OTP SMS’lerin en hızlı şekilde kullanıcıya ulaşması gerektiği için VatanSMS toplu sms (Bulk Sms) yönteminden farklı olarak 1to1 kanaldan önceliklendirilerek gönderilmektedir. 1 to 1 SMS gönderme, tek bir kişiye özel olarak hazırlanan ve gönderilen bir SMS'dir. Bu, bir kişiye doğrudan ve özel bir iletişim kanalı sağlar.

OTP SMS API Kodları ile
Sisteminize Kolay Entegrasyon

VatanSMS API ile OTP SMS’i sisteminize entegre etmek çok kolay, hazır PHP(sms-api/php-sms-gonderme-api#one-to-n), Python(sms-api/python-sms-gonderme-api#one-to-n), Java Script(sms-api/javascript-sms-gonderme-api#one-to-n), Java(sms-api/java-sms-gonderme-api#one-to-n), C#(sms-api/csharp-sms-gonderme-api#one-to-n), GO Lang(sms-api/go-sms-gonderme-api#one-to-n) Api kodlarımız ile kurulumu hızlıca yapabilrsiniz.

API kodlarımız içinde yer alan 1 TO N özelliği ile “N” seçeneğinde çoklu telefon numarası yazmak yerine sadece bir numaraya gönderim yapacak şekilde düzenleyerek OTP SMS’i sadece bir-iki saniyede kullanıcıya ulaştırmış olacaksınız.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodavofone operatörleri üzerinden gönderilen mesajlar alıcının sadece Türkiye içerisinde bulunması şart olmayıp, yurtdışında olsa bile anlık gönderim sağlanır (bulunduğu ülkedeki operatör tarafında gecikme yaşanılabilir)

müşteri takibi
müşteri bilgileri

OTP SMS İÇİN
FİYAT FARKI YOK

OTP SMS'lerin fiyatlandırmasında farklı bir tarife uygulanmamaktadır. OTP sms fiyatları ile toplu sms fiyatları farkı bulunmadığı için gönderdiğiniz OTP SMS’ler mevcut sms paketinizden düşecektir. Ayrıca OTP SMS için ödeme yapmanıza gerek yoktur. En uygun fiyatlarla OTP sms göndermek için süresiz fiyat tarifelerimizi inceleyiniz.

SMS Gönderimini En Kolay Hale Getirdik!