Bilgilendirme ikonu

Sizin İçin Çalışan Büyük Bir Ekip Var

Türkiye’nin en kapsamlı Toplu Mesaj Gönderim platformu Vatan SMS ile İşletmenizin
SMS ihtiyaçlarını en kolay ve efektif şekilde yapabilmeniz için tüm enerjimizle çalışıyoruz.

biz kimiz

Biz Kimiz?

Toplu Sms Hizmeti kapsamında 2010 yılında İstanbul'da kurulan firmamız, aradan geçen yılda zamanın getirdiği yeniliklere ve çözümlere adaptasyonu, açık ufuklu bakış açısı, profesyonel ekibinin uyumlu çalışması ve daima müşteri memnuniyetini önde tutması sayesinde toplu sms hizmetini on binlerce bireysel ve kurumsal kullanıcıya ulaştırarak sektörel liderliğini korumaya devam etmektedir.

"Her Müşteri Özeldir" prensibiyle yoluna devam eden VATAN SMS, müşteri odağında güncel teknolojileri takip ediyor ve en iyi çözümleri sunmak için sürekli “en iyi” olma gayreti içindedir. Müşterimizin refransları ve VatanSMS’in adını geniş kitlelere ulaştırıyor olmaları en büyük gururumuz!

vatan sms firma fotoğrafı

Yıllık Tecrübe

Yaptığımız işe büyük bir sevgiyle bağlıyız.
En iyiyi başarmak, kuşkusuz en iyilerle çalışmakla mümkün.
Çalışanlarımızı en büyük yatırımımız olarak görüyoruz.

Ersin HACIOĞLU

vatansms firma fotoğrafı
vatan sms çalışan kadrosu

Türkiye’nin En Kapsamlı Toplu SMS Gönderim Platformu

Vatan SMS, toplu mesaj gönderimlerinizi hızlıca yanında ek olarak; SMS RET hizmetlerinizi, İYS yönetimini, Okundu linki SMS'in kişiye ulaştığının teyidi gibi yada çeşitli yazılımlara entegre ederek kullanım sağlamaktadır. Size hem bilgilendirme ve kampanyalarınızı yönetin hem de kullanıcılarınız sizden haberdar olmasını sağlayın. Bunun gibi sizlere mutlu üyelerinizin sayısını arttıracak hizmet yazılımları sunuyoruz…

vatansoft-logo

Markalarımız

v-logo
salon randevu
ilk sms
vatansoft logo 3
dernek logo
eokul randevu
e-okul sistemi
iys paketleri