nasıl çalışır

VatanSMS Nasıl Çalışır?

VatanSMS, Toplu mesaj gönderim işlemlerinizi kolay bir şekilde yürütebileceğiniz kullanışlı ara yüze sahip harika bir web ve mobil uygulamadır. Kendinize en uygun paketi seçerek kullanmaya başlayacağınız bu yazılım ile kurumunuzun prestijini arttırın.

nasıl çalışır

Sadece 3 Adımda VatanSMS

nasıl çalışır 1
1
VatanSMS’ i kendi firma adınız veya bireysel olarak adınız ile kullanabilmek için öncelikle kendinize özel bir profil oluşturun. Size özel profilde bütün işlemleri titiz bir şekilde yaparak hem kaliteli hem de profesyonel bir çözüme ulaşın!
2
VatanSMS yazılımını işletmenizin SMS ihtiyaçları ile ilgili aklınıza gelecek bütün işlemlerde kolaylıkla kullanın. Böylece avantajlı bir deneyim yaşarken SMS kampanyalarınızı yönetmenin ayrıcalıklarını da elde edin!
nasıl çalışır 2
nasıl çalışır 3
3
Toplu mesaj ve SMS Ret çözümleri sayesinde VatanSMS, SMS kapmanyalarınız sırasında ihtiyaç duyduğunuz pek çok çözümü elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda beklentilerinize cevap verecek farklı özellikleri de kullanmanız için geliştirmeler yapar!

Toplu SMS Gönderimi için eksiksiz bir çözüm!

Müşteri Temsilcisi

Sorularınız veya yardıma ihtiyacınız olduğunda bir uzman ile iletişime geçin. Tüm kullanıcılarımız ücretsiz destek alırlar.

Anlık Raporlama

Mesajlarınızın anlık durumlarını kontrol edin. Kampanya geçmişlerini, teslimat raporlarını ve daha fazlasını görüntüleyin.

Okundu Linki

SMS gönderimlerinizde isteğe bağlı olarak ekleyeceğiniz Okundu Linki ile önemli ve okunduğundan emin olmak istediğiniz durumlarda bu linke tıklayan kişiler mesajınızı okuduklarına dair onay verirler ve siz de kolayca takip edebilirsiniz.

SMS Araçları

Mesaj ön izleme, hazır şablonlar, ileri tarihli planlama, gibi araçlarla hedeflenen kampanyalar yürütün.

Toplu SMS API Sistemi

Güçlü API Hizmetimiz ile tüm işlemlerinizi api ile yapabilir ve güvenle entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Eklentilerle Entegrasyon

SMS hizmetini CRM ve e-Ticaret sistemleriniz ile entegre etmek için modüllerimizi ve eklentilerimizi kullanın.

Hızlı Gönderim

SMS kampanyalarınız veya duyurularınız saniyede 200-500 mesaj hızında gönderilir.

Kişiye Özel Mesaj

Alıcının adını,soyadını ekleyin, sadakat programı bonusları sunun, bir abonenin doğum günü hediyesi olarak indirim yapın ve çok daha fazlasını yapın.

Dil Desteği

Unicode özelliğimiz ile dünyadaki her dilde mesaj göndermenizi sağlıyoruz.

Başlıklı SMS

Başlıklı Mesaj firmanıza kurumsal bir kimlik sağlar ve alıcıya güven verir. Bireysel adınız veya firma adınız abaşlık olarak tanımlanıp gönderim yapabilirsiniz.

0850 No ile Gönderme

Firma veya Bireysel başlık ile gönderim yapmayı tercih etmeyen kullanıcılarımız için 0850 ile başlayan bir numara tahsis edilir ve başlık olarak bu numara alıcı ekranlarında görünür.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama ile SMS portalımız her an cebinizde. Ücretsiz sunduğumuz uygulama ile rehberinizi kişilerinize ekleyebilir ve onlara başlıklı mesaj gönderebilirsiniz.

VatanSMS ile Duyuru ve Reklam yapmak Çok Daha Kolay!